O nas

Jesteśmy firmą handlową oraz bezpośrednim importerem artykułów oświetleniowych. W swojej działalności oferujemy Klientom nowoczesne rozwiązania oświetleniowe oparte na technologii LED, a także zasilacze i inteligentne sterowniki do kontroli światła m.in. dali, triac, 0/1-10V i inne.

Oferujemy także fachową pomoc dla architektów, firm oraz klientów indywidualnych przy wyborze osprzętu oraz projektowaniu oświetlenia. Staramy się przy tym zachować zasady polityki proekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem minimalizacji kosztów eksploatacyjnych oświetlenia.

Specjalizujemy się nie tylko w oświetleniu wewnętrznym, ale i też architektonicznym, tzw. iluminacji obiektów. Wychodzimy z założenia, że każdy obiekt jest unikatowy, dlatego zawsze staramy się wyszukać produkt, który pasuje do konkretnej potrzeby Klienta, a nie na odwrót.

Naszej ofercie znajdziecie Państwo osprzęt oświetleniowy zarówno polskich jak i zagranicznych dostawców.


Dlaczego my?
W dzisiejszych czasach, gdy ekologia jest bardzo ważna na wielu płaszczyznach, odpowiedni dobór oświetlenia jest ważną i odpowiedzialną decyzją. Produkty, które oferujemy, posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość. Dbamy o to, by nasze usługi w dziedzinie oświetlenia elektrycznego były w pełni profesjonalne i rzetelne.

Na przestrzeni naszej ponad 15-sto letniej działalności, zebraliśmy grono zadowolonych klientów, których satysfakcja jest naszym największym sukcesem.

 


Jesteś architektem, projektujesz wnętrza? A może zastanawiasz się jaką lampę zastosować w Twoim biurze. Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

 

Jedno miejsce - kompleksowa oferta lamp

lampy wszystkie

Kontakt

PW ASTERA
ul. Inowrocławska 8
85-153 Bydgoszcz
  • 52 340 42 24