O nas

Jesteśmy firmą handlową oraz bezpośrednim importerem artykułów oświetleniowych. Dzięki marce własnej Ecolightning pragniemy promować nowoczesne rozwiązania oświetleniowe oparte przede wszystkim na technologii LED. Oferujemy także fachową pomoc dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Pomagamy dobrać oświetlenie z zachowaniem zasad polityki proekologicznej i szczególnym uwzględnieniem minimalizacji kosztów eksploatacyjnych oświetlenia.


Specjalizujemy się nie tylko w oświetleniu wewnętrznym, ale też architektonicznym, tzw. iluminacji obiektów. Wychodzimy z założenia, że każdy obiekt jest unikatowy, dlatego zawsze staramy się wyszukać produkt, który pasuje do konkretnej potrzeby Klienta, a nie na odwrót.


Działamy także na zasadzie agencji pośredniczącej, doradzającej i dostarczającej osprzęt oświetleniowy polskich i zagranicznych dostawców. Działamy w imię zasady: jedno miejsce - kompleksowa oferta lamp.


Dlaczego my?

W dzisiejszych czasach, gdy ekologia jest bardzo ważna na wielu płaszczyznach, odpowiedni dobór oświetlenia jest ważną i odpowiedzialną decyzją. Produkty, które oferujemy, posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość. Dbamy o to, by nasze usługi w dziedzinie oświetlenia elektrycznego były w pełni profesjonalne i rzetelne. Nasze wartości znajdują też odbicie w docenianej na rynku marce Ecolightning.

Dzięki solidności zebraliśmy grono zadowolonych klientów, których satysfakcja jest naszym sukcesem.

Kontakt

PW ASTERA
ul. Inowrocławska 8
85-153 Bydgoszcz
  • 52 340 42 24
  • +48 601 522 552